Людина

Вчені довели, що самотність пов’язана з генетикою

Наукові працівники Пекінського університету провели чергове дослідження, в ході якого встановили причини самотності. Виявляється, всьому виною ген самотності притаманний у 20% населення планети.

Фахівці довели, що за рахунок зменшення кількості серотоніну такий ген зменшує схильність до близьких стосунків. Цій категорії населення набагато важче налагодити контакт і вони сильніше нервують через розставання.

Для експерименту професора запросили взяти участь шість сотень китайських студентів. Експерти аналізували ген під назвою 5-HTA1, який володіє двома версіями. Виявляється, що учасники з версією G в основному були одні, ніж люди з версією С. Фактично 60% людей з версією гена G не мали відносин порівняно з половиною тих, хто відноситься до версії С.

Звернемо увагу, такий зв’язок не пояснюється іншими факторами, які можуть вплинути на відносини, включаючи зовнішність і матеріальне становище. Версія G гена виробляє значно менше серотоніну в головному мозку – речовині, яка відповідальна за щастя. Цій групі людей важче довіритися іншим. До речі, вони більш схильні до депресії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button