Наука

Вчені довели спонтанність зародження життя

Вчені встановили, що зародження життя відбулося випадковим чином через взаємодії молекул РНК з іншими елементами неорганіки. Про це заявили фахівці Інституту еволюційних досліджень при Університеті Уїтса. Біологи провели безліч експериментів, які показали, що зародження життя є чиста випадковість.

Доктор П’єр Дюран пояснив, що молекули рибонуклеїнової кислоти (РНК) мали здатність приєднуватися до інших елементів, створюючи при цьому нові складні органічні структури. Таку реакцію хіміки ще іменують, як лігування.

В результаті об’єднання компонентів утворюється група мікрочастинок, здатних до розмноження і передачі спадкової інформації своєму потомству.

Таким чином, виявилося, що неживі молекули отримували здатність відтворювати себе, а еволюція надалі зробила їх структуру набагато складнішою і різноманітнішою. Даний вид абіогенеза вельми популярний в наукових колах, інакше його називають пребіотичною або хімічною еволюцією.

Вчені відзначають, що хоча РНК і взаємодіяли з молекулами неорганіки випадковим чином, мільйони років тому сталося щось таке, що змусило їх вступити в такий зв’язок.

Кнопка «Наверх»