Людина

Вчені дозволили “заїдати” стрес солодощами

Останні дослідження вчених показали, що “заїдати” стрес солодощами – хороша ідея. В іншому випадку мозок сам знаходить необхідну для його роботи глюкозу, яка також потрібна для нормального обміну речовин в організмі.

В умовах стресу головний орган нервової системи людини вимагає на 12% більше енергії, з-за чого вуглеводи йому необхідні. В рамках наукової роботи вчені Університету Любека (Німеччина) досліджували респондентів у стані стресу. Їх продуктивність дійсно покращилася після вживання їжі.

Вентромедіальний і латеріальний гіпоталамуси в головному мозку беруть участь в обміні речовин в організмі, викликаючи почуття голоду. У цьому ділянці органу є ядро аркуатус, яке, у разі, якщо глюкози не вистачає, блокує її перероблення в інших частинах тіла. Тому люди під час стресу і починають більше їсти, додаючи, в середньому, 34 гр вуглеводів додатково у своє меню.

В іншому випадку мозок почне використовувати іншу глюкозу, необхідну для роботи жирових і м’язових клітин. В організмі запускає механізм, при якому гормони стресу починають вироблятися з більшою силою, в результаті чого хвилювання може зростати, що підвищує ризик депресії, серцевих нападів та інсульту.

Вчені рекомендують в умовах стресу їсти солодке, як джерело швидких вуглеводів. Крім того, особливу увагу варто звернути в разі, якщо мозок постійно “працює на повну” – тоді добову норму калорій варто збільшити.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button