Людина

Вчені: Фізично активні чоловіки частіше відчувають позитивні емоції

Вчені вперше довели, що у фізично активних чоловіків частіше виникають позитивні емоції. Нещодавнє дослідження було проведене співробітниками Університету Ювяскюля у Фінляндії, а його результати опубліковані в науковому виданні Journal of Research in Personality.

Медики давно помітили зв’язок темпераменту з рівнем фізичної активності, що особливо помітно в середньому віці. Чоловіки, які схильні скаржитися на розчарування або інші негативні емоції, нерідко не відрізняються фізичною активністю. В рамках дослідження з’ясувалося, що і чутливі до навколишнього середовища жінки частіше займалися спортом у вільний час. Крім зв’язку темпераменту та спорту вчені взяли до уваги взаємодію особистих якостей та фізичної активності, які є різними у представників різних статей.

Вчені підкреслюють, темперамент формується з урахуванням набору схильностей і індивідуального досвіду, наприклад, виховання. Сформовані риси особистості людини є одними з ключових якостей, які впливають на фізичну активність у дорослому віці.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button