Екологія

Забруднення навколишнього середовища скорочує населення

Сумну статистику з доповіді Глобального альянсу з проблем здоров’я і забруднення навколишнього середовища (GAHP) наводить журнал National Geographic.

У звіті говориться, що, за даними за 2017 рік, приблизно 15% передчасних смертей серед дорослого населення Землі є результатом забруднення навколишнього середовища. Експерти стверджують, що такі фактори, як забруднена вода, що містить шкідливі речовини повітря і важкі умови праці призвели до загибелі 2,3 мільйона осіб в Індії і 1,8 мільйона людей в Китаї. У першу п’ятірку також увійшли Індонезія, Нігерія і Пакистан. США знаходиться в списку на 7-му місці. Найменший показник смертності за забруднення навколишнього середовища зафіксовано в Катарі.

В ході дослідження експерти враховували такі фактори, як брак питної води, наслідки використання примітивних печей і кухонь, а також отруєння повітря підприємствами і автомобільним транспортом. Крім цього, вивчався вплив куріння, шкідливих умов виробництва, роботи зі свинцем, міддю й іншими небезпечними для організму металами, а також з дрібнодисперсними речовинами.

Джерело: http://www.meteovesti.ru/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button