Всесвіт

Вчені хочуть заселити Марс підземними комахами

Космічна розвідка Марса починається вже сьогодні. Експерти спускаються в глибокі земні шахти, щоб протестувати прилади, призначені для вивчення Марса, а також ретельно вивчити життєві форми, що виникли глибоко під поверхнею планети.

Двадцять європейських фахівців зібралися на цьому тижні в Англії, щоб почати тестування технологій для майбутньої розвідки Марса в одній з шахт. Ще одна мета вчених – пошук життєвих форм глибоко під поверхнею Землі. Отримані дані повинні згодом допомогти в пошуку та розвитку позаземних форм життя.

chervona_planeta_500

Дослідження ведуться в рамках нової європейської програми MASE (Mars Analogues for Space Exploration – Аналоги Марса з метою космічної розвідки), мета якої – вивчення можливості адаптації життєвих форм в умовах, схожих на Марсіанські, зокрема, глибоко під поверхнею планети.

Читайте також: Мусульманам заборонили жити на Марсі

Англійська шахта Баульбі має глибину близько 1,3 км. У ній створені ідеальні умови для тестування різних технологій, що імітують космічну розвідку на Червоній планеті. Схожі умови в земній шахті і в багатьох відомих регіонах Марса дозволяють сподіватися, що організми в екосистемі Баульбі мають хороші шанси прижитися в інопланетних умовах.

Якщо ми хочемо в майбутньому успішно займатися розвідкою Марса, вже зараз необхідно почати тестування технологій в місцях, що нагадують марсіанські. Глибока і темна шахта Баульбі надає ідеальну можливість для ретельного вивчення підземного життя та перевірки космічної техніки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button