Земля

Вчені ідентифікували можливу особистість Залізної Маски

Американському професорові Полу Соніно з каліфорнійського історичного інституту вдалося ідентифікувати особу людини, яка носила прізвисько ” Залізна Маска, про це написав у своїй новій книзі – The Search for the Man in the Iron Mask: A Historical Detective Story.

Залізна Маска – це псевдонім знаменитої особистості, чиє ім’я до цих пір невідомо громадськості та історикам. Його арештували, ув’язнили та відправили на утримання в Бастилію в 1669 році. Пізніше протягом більше 30 років його переводили з однієї французької в’язниці в іншу. Ці переведення тривали нескінченно, поки в один із днів арештант не загинув. Це сталося в 1703 році. За словами Соніно, особистість злочинця була невідома на протязі всього періоду ув’язнення, так як на його обличчі була надіта маска.

Соніно розповідає про те, що єдине, в чому впевнене світове історичне співтовариство, так це в імені в’язня. На їхню думку, його звали Есташ Доже. Крім того, було встановлено, що маска була виготовлена не з металу, а з оксамиту і не завжди прикрашала голову чоловіка.

Свій новий твір (The Search for the Man in the Iron Mask: A Historical Detective Story) професор писав на підставі витягів, взятих з історичних записів про людину в масці, які знайомлять читачів з різними доказами, що підтверджують дослідження Соніно і визначають, що в’язень був камердинером полку, який підпорядковувався кардиналу Мазаріні, першому міністру Франції в часи раннього періоду правління Людовика XIV.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button