Здоров'я

Медики: Близько 30 найпоширеніших медпрепаратів шкодять легеням

Британські медики повідомили, що близько 30-ти найпоширеніших медпрепаратів шкодять легеням. Фахівці закликали лікарів враховувати побічні дії призначуваних ними ліків і регулярно проводити діагностику органів дихальної системи.

Медики: Около 30 распространённых медпрепаратов вредят лёгким

Медики пояснили: багато поширених медпрепаратів дратують легені, провокуючи розвиток запалення. Саме через те, що симптоми так званої недуги DIILD (з’єднання легеневої тканини) проявляють себе тільки через кілька років після її виникнення, вчасно виявити патологію досить складно. За словами британських спеціалістів, велика частина переліку з 30-ти ліків, які шкодять легеням, – це протиракові препарати. Далі йдуть медикаменти від ревматизму і серцевих захворювань.

Вчені підкреслили: далеко не всі вивчені ними медпрепарати провокували розвиток DIILD. Це залежить від дозування та тривалість прийому лікарського засобу. Експерти з Великобританії не закликають лікарів відмовлятися від застосування даних медпрепаратів, але все ж рекомендують їм шукати альтернативні методики лікування.

Кнопка «Наверх»
Закрыть