Всесвіт

Вчені: На Марсі людство чекає передчасне старіння

Міжнародною групою вчених, що займаються проблемами майбутньої колонізації Червоної планети, було з’ясовано, що на Марсі людей чекає передчасна старість. В даному випадку експерименти проводили на земних грибах, а також лишайниках.


Дослідження, які проходили в умовах, максимально наближених до марсіанських, змогли показати зменшення біологічного життя земних колонізаторів. На це вказує безліч факторів. З них головним виступає пряме космічне випромінювання, яке руйнує генну структуру людини, зменшена гравітація, а також проживання людини в замкнутому просторі. Організм людини не зможе повною мірою адаптуватися до умов Марса, принаймні, протягом кількох поколінь. Разом з цим фундаментальний експеримент, який провели кілька років тому, побічно підтвердив теорію, що людство на Землю могло прилетіти з вмираючого Марса.

Вчені тримали добровольців безпосередньо в звукоізольованому, темному приміщенні. При цьому стало відомо, що біологічний годинник людини є налаштований на марсіанську добу. Також людська кісткова система є дуже крихкою для гравітації Землі. На Марсі вона могла б витримати значні струсу, а також удари.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button