Всесвіт

Вчені: Наявність життя на кількох планетах буде підтверджено в найближчі 10 років

За твердженнями вчених, вже через 10-25 років вони зможуть представити реальні фактичні докази існування розумного життя одночасно на декількох екзо-планетах. Таку заяву зробила група науковців під керівництвом викладача з Массачусетського технологічного інституту Жюльєна де Віта.

Пошук доказів наявності позаземних цивілізацій давно цікавить учених, і останнім часом вони активніше стали працювати в цьому напрямку, тим більше що останнім часом у них з’явилася реальна можливість прискорити цей процес.

В даний момент фахівці вирішили зайнятися детальним дослідженням відразу декількох екзо-планет, які розташовані в так званій потенційно можливій зоні. У найближчі наступні роки вчені будуть займатися пошуками води на цих планетах, і, якщо висунуті припущення підтвердяться, то вже через 10 років можна буде з точністю допускати існування в Космічному просторі позаземних цивілізацій.

Цю заяву вчені зробили відразу після того, як за допомогою телескопа Хаббл їм вдалося виявити ще 3 планети, які оточують червону карликову планету Траппіст-1. Дві з них є аналогами Землі і Марса за наявною атмосферою і структурою.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button