Людина

Столи для роботи стоячи були визнані непотрібними

Сидячий спосіб життя, як відомо, поглиблює кризу ожиріння підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, тому керівництво деяких компаній останнім часом все частіше приймає рішення обладнати офіси спеціальними столами для роботи стоячи. Ці столи були проголошені ефективним засобом боротьби з відсутністю активності у офісних працівників, які більшу частину робочого часу проводять в положенні сидячи, але нове дослідження ставить під сумнів переваги даних столів для здоров’я.

09130ad5c30d3dc25f0e5af7d3f2c81b

Вчені з Фінляндії провели систематичний огляд 20 досліджень, в яких взяли участь понад 2000 осіб, і встановили, що використання столів для стоячої роботи є марною тратою часу. Експерти не виявили вагомих доказів того, що дані меблі з регульованою висотою насправді приносить користь здоров’ю. За словами вчених, знаходження в положенні стоячи замість сидіння практично не збільшує витрату енергії, тому не слід очікувати, ніби робота за такими столами буде сприяти втраті ваги.

Попередні дослідження показали, що офісні працівники проводять від 65% до 75% свого часу в положенні сидячи, що збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань і передчасної смерті від інших хвороб.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button