Наука

Вчені назвали можливі варіанти кінця світу

Вчені вважають, що в сучасному світі присутня велика кількість загроз для безконфліктного існування Землі та її мешканців у майбутньому. Експерти назвали можливі варіанти кінця світу.

На думку вчених, є кілька можливих варіантів настання кінця світу. Одним з них може стати велике стиснення, тобто в єдину точку, всієї матерії в космосі в певний момент. Іншою причиною, на думку експертів, може послужити теплова смерть Всесвіту. Згідно з цією теорією, відбудеться брак гравітаційних сил, з-за якої Земля віддалиться від Сонця на величезну відстань, і це знищить життя на планеті.

Також учені вважають, що через 16 мільярдів років може статися великий розрив, у результаті якого атоми почнуть розходитися, і Земля може зруйнуватися через 30 хвилин після нього. Одним з можливих сценаріїв експерти розглядають також вакуумну метастабільність, при якій відразу зникнуть всі планети, зірки і навіть цілі галактики. Причинами апокаліпсису, на думку фахівців, також можуть стати падіння метеорита або вибух на Сонці, який знищить Землю.

Крім того, вчені розглядають вплив вірусів, невідомих людству, які існують в льодовиках і на дні океанів. Такий сценарій найбільш часто використовується у фантастичних фільмах.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button