Людина

Вчені назвали простий спосіб знизити апетит у чоловіків

Датські вчені провели дослідження і встановили, що щоденна 30-хвилинна фізична активність позитивно впливає на організм чоловіків. Фахівці назвали це простим способом знизити апетит у представників сильної статі, що призведе до зменшення ризику діабету і ожиріння.

У ході дослідження вчені проаналізували поведінку 700 чоловіків і 620 жінок під час їх повсякденного життя. Людей попросили поводитися як зазвичай, такий підхід допоміг фахівцям дізнатися, як режим дня і звички людини впливають на її здоров’я. Виявилася, що фізична активність має велике значення для організму чоловіка. Представники сильної статі, які приділяють помірним навантаженням протягом дня близько 30 хвилин, знижують ризик розвитку діабету і ожиріння. Це відбувається з-за того, що фізична активність стимулює вироблення гормону ГПП-1. Він призводить до зменшення апетиту, збільшення вироблення інсуліну і зниження рівня цукру в крові. Примітно, що у жінок такого ефекту не було.

Також вчені відзначили, що під фізичною активністю вони мають на увазі не інтенсивні навантаження: піші прогулянки, гру з дітьми, догляд на садом або городом, танці, прибирання будинку, вигул домашніх тварин, переміщення предметів легше 20 кілограмів і т. д. За словами фахівців, щоденні 30-хвилинні заняття дозволять чоловікам менше турбуватися про стан свого здоров’я, а також поліпшити свою загальну фізичну форму.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть