Здоров'я

Вчені назвали рослину, яка здатна вбивати ракові клітини

В результаті дослідження учені назвали рослину, яка здатна сповільнювати поширення ракових клітин в організмі. В ході експерименту виявилось, що вживання кореня кульбаби позитивно впливає на хворобу і призводить до ослаблення її симптомів.

В експерименті брав участь 72-річний чоловік, який має онкологічне захворювання. Протягом чотирьох місяців хворий пив чай з кореня кульбаби. У свою чергу, лікарі спостерігали за змінами у стані здоров’я пацієнта. В кінці курсу в онкохворого чоловіка була виявлена ремісія захворювання. Вчені встановили, що вживання чаю з кореня кульбаби протягом 48 годин після прийняття здатне знищити патогенні утворення, які призводять до поширення раку.

Фахівці планують провести масштабніший експеримент, щоб з’ясувати механізм впливу рослини на хворий організм у пацієнтів. За словами медиків, даний метод боротьби не до кінця підтверджений і не визнано достатньою кількістю лікарів. Тому при будь-яких симптомах захворювання слід негайно звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

Кнопка «Наверх»
Закрыть