Людина

Вчені назвали три незаперечні ознаки високого рівня інтелекту

Вчені виявили три незаперечні ознаки високого рівня інтелекту. Інформацією поділилося тематичне зарубіжне видання.

Ученые назвали три неоспоримых признака высокого уровня интеллекта

Експерти прийшли до висновку, що люди, які можуть передбачити поведінку інших громадян, володіють більш високим рівнем інтелекту. Іншими ключовими ознаками є самомотивація і здатність передбачати бажання.

«Подумайте про те, як ми читаємо і інтерпретуємо людей навколо нас кожен день, як помічаємо мову тіла і вираз обличчя, щоб оцінити настрої один одного. Ми робимо перші здогадки про їх особистості, засновані на те, як оточуючі одягаються і представляються. Ми проходимо через сценарії в наших головах, намагаючись передбачити, як інші будуть реагувати, щоб вибрати кращий курс у відносинах з босом, колегою або партнером», – зазначив експерт з особистості та інтелекту, професор Джон Майер.

За словами фахівців, коли індивід бере на себе обробку інформації невеликих частин зворотного зв’язку про себе від інших, йде процес кращого осмислення власної особистості. В результаті приймаються життєво важливі рішення щодо того, яку вибрати роботу, з ким проводити час. У людини з високим рівнем інтелекту коло спілкування буде сприяти особистісному зростанню. Мало того, вони здатні передбачати власні бажання і вчинки, прогнозувати поведінку інших, мотивувати себе в довгостроковій перспективі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button