Екологія

Вчені назвали зміну клімату основною загрозою здоров’ю людей

Експерти попереджають, що зміна клімату завдає шкоди мільйонам людей у всьому світі і є найбільшою загрозою здоров’ю людей, що живуть в 21 столітті. Згідно з даними великого дослідження, з підвищенням температури навколишнього середовища теплові хвилі стають все більш частими, комарі, які переносять хвороби, збільшують діапазон свого проживання, а врожайність сільськогосподарських культур зазнає невдачі у міру того, як температура повітря підвищується.

Звіт, складений 26 організаціями по всьому світу, демонструє негативний вплив навколишнього середовища на здоров’я людини. Експерти підрахували, що з 2000 року в світі спостерігається 46%-ве глобальне збільшення пов’язаних з погодою лих. Теплові хвилі є особливою проблемою, яка вже вразила 125 мільйонів людей за останні 16 років, оскільки ці хвилі збільшуються по частоті. При цьому передача лихоманки денге збільшилася на 10% з 1950-х років, так як комарі змогли збільшити діапазон свого проживання через підвищення температур. Крім того, Агентство погоди ООН повідомило, що вуглекислий газ досяг свого найвищого рівня протягом трьох мільйонів років.

«Зміна клімату – головна загроза здоров’ю в 21 столітті, і світ тільки починає відчувати наслідки цих змін у всьому обсязі», – сказав професор Х’ю Монтгомері.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button