Людина

Вчені піддали сумнівам корисні властивості вітаміну D

Команда вчених з Сполучених Штатів Америки під керівництвом Майкла Аллана зробила шокуючу заяву про відсутність корисних властивостей у вітаміні D. Це відкриття приведе до значних змін методів лікування і профілактики в сучасній медицині.

Раніше вважалося, що цей вітамін благотворно впливає на здоров’я людей, які страждають від хвороби опорно-рухової системи. Як з’ясувалося недавно, це все міф, а вітамін D має скоріше ефект плацебо, ніж реальні лікувальні властивості.

Однак не варто вважати вітамін D зовсім марним і непотрібним організму засобом. При правильному підході він може допомогти зміцнити здоров’я людини, але застосовувати його слід правильно. Вчені радять вживати лікарські препарати на основі даного вітаміну тільки в комплексі з іншою терапією, тоді цілком можливо отримати очікуваний результат. У разі комплексного лікування вітамін D дійсно сприяє підтримці імунітету при артритах, розсіяних склерозах та лікуванні раку. І ще один важливий факт, вітамін D є важливою частиною раціону харчування будь-якої, навіть здорової людини.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button