Людина

Щоденна ходьба дозволяє знизити ймовірність настання передчасної смерті

Автори нових лабораторних і клінічних проектів встановили, що щоденна ходьба дозволяє знизити ризик виникнення передчасної смерті.

61dc6b86763f34c31d69d7392d3769c2

Група науковців стверджує, що в процесі здійснення нових проектів їм вдалося виявити унікальну закономірність. Слід зауважити, що ініціаторами спостережень стали співробітники Національного інституту раку, Університету Пенсільванії, Національного інституту з проблем старіння і Університету Джона Хопкінса. Провідні фахівці зафіксували, що малорухливий спосіб життя збільшує ймовірність передчасного летального результату у кілька разів. Відзначається, що в нових експериментах медики задіяли близько 3 тисяч представників слабкої і сильної статі. Вік респондентів коливався від 50 до 79 років. За словами вчених, добровольці також брали участь у національному обстеженні стану здоров’я і харчування, ініціаторами якого були співробітники американського Центру по контролю і профілактиці захворювань.

На початку здійснення нових досліджень чоловіки і жінки протягом тижня носили спеціальні акселерометри – надчутливі датчики активності. Інформація, отримана в ході реалізації клінічних дослідів, ретельно оброблялася і аналізувалася науковими працівниками. Після цього медики спостерігали за респондентами ще протягом 8 років. За весь час проведення спостережень лікарі зафіксували, що люди, які ведуть малорухливий спосіб життя, вмирали в 5 разів частіше, ніж активні представники слабкої і сильної статі.

На сьогоднішній день дослідники точно не знають, який саме рівень активності людини сприяє зміцненню здоров’я, проте, експерти припускають, що навіть 10 хвилин ходьби можуть істотно знизити ймовірність летального результату.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button