Інтернет

Вчені: Постійно сидіти в інтернеті небезпечно для здоров’я

Вчені провели дослідження і з’ясували, що інтернет викликає звикання. Доведено, що інформація у світовій мережі згубна для мозку і для здоров’я людини в цілому.

На сьогодні лише невелика кількість людей не використовую світову павутину, в більшості своїй люди проводять перед екраном гаджетів і комп’ютерів дуже багато часу. Фахівці помітили, що офісні працівники до кінця дня починають відчувати втому і неуважність, вони втрачають здатність зосередитися і закінчити робочий день повноцінно. Все це веде до стресу, а він, у свою чергу, стає винуватцем багатьох захворювань, наприклад шлунка, серцево-судинної системи, головних болів і нервової системи.

Стрес викликає зовсім не перевантаження на фізичному рівні, а залежність від інтернету, адже люди користуються ним на регулярній основі. Тут багато зустрічають негативної інформації, що веде до нервового напруження. Вчені відзначають, що стрес корисний людині, для того, щоб захисний механізм нервової системи розвивався і виходив на новий рівень. Це приносить користь, як для здоров’я, так і для активності головного мозку. Однак його необхідно дозувати, щоб не отримати зворотного ефекту. Фахівці дають декілька порад, які допоможуть уникнути стресу і напруги: свіже повітря, подорожі або турбота про будинок і близьких.

Кнопка «Наверх»
Закрыть