Всесвіт

Вчені придумали новий метод пошуку інопланетян і перевірили його на практиці

Астрономи описали нову стратегію полювання на інопланетян в новому дослідженні, опублікованому в The Astronomical Journal.

Image by ELG21 from Pixabay

Вчені розробили програмне забезпечення, щоб фіксувати повторювані частотні моделі і протестували його на відомих пульсарах. Вони хотіли переконатися, що ПЗ може вловлювати вузькі частоти.

Частотні діапазони, на яких сфокусувалися дослідники, дуже малі, приблизно в десяту частину ширини частот, використовуваних типовою FM-радіостанцією. Переконавшись, що ПЗ працює, як треба, вчені проаналізували дані телескопа Грін-Бенк в Західній Вірджинії, використовуючи новий метод.

Його суть в тому, щоб шукати позаземне життя, вивчаючи радіоімпульси з центру Чумацького Шляху. Вузькочастотні імпульси природним чином випромінюють зірки-пульсари. Також люди використовують їх в таких технологіях, як радар. Оскільки ці імпульси виділяються на тлі фонових радіошумів з космосу, їх вважають ефективним способом спілкування на великі відстані. Тому вчені шукають саме їх, щоб шукати інопланетні цивілізації.

Метод використовує алгоритм, який аналізує 1,5 млн зразків даних телескопа за 30 хвилин. Хоча вчені поки не знайшли явних ознак інопланетного розумного життя, вони впевнені, що швидкість алгоритму поліпшить пошук техносигнатур в майбутньому.

Особливу увагу вчені приділяють саме центру Чумацького Шляху через те, що там висока щільність зірок з можливими екзопланетами на їх орбітах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button