Людина

Вчені пропонують ввести в школах «уроки мастурбації»

Фахівці Чепменського університету в Каліфорнії пропонують ввести в школах новий предмет — «урок мастурбації». На думку вчених, це підвищить рівень статевої грамотності підростаючого покоління.

Ученые предлагают ввести в школах «уроки мастурбации»

Масштабне дослідження, проведене американськими фахівцями, показало, що мастурбація для багатьох людей є зручним способом зняти стрес і досягти оргазму. Самозадоволення часто засуджується, тому зіткнувшись з нерозумінням партнера або знайомих, людина отримує психологічну травму, що заважає їй повністю розслаблятися і отримувати задоволення.

«Неправильна» мастурбація, вважають експерти, може ізолювати хлопця або дівчину від суспільства, нашкодити майбутньому сексуальному життю. В школі уроки, які навчатимуть таким тонкощам, не менш важливі, ніж статеве виховання підростаючого покоління. Це допоможе полегшити життя людям з певними особливостями організму і подолати проблеми інтимного характеру. Думки сучасних вчених з приводу мастурбації розходяться. Деякі вважають, що вона загострює приховані недуги судин і серця, а, на думку інших, при регулярному самозадоволенні організм людини отримує справжній гормональний коктейль.

Кнопка «Наверх»
Закрыть