Людина

Вчені з’ясували, чому люди діляться на поганих і хороших

Група вчених зі Швеції та Великобританії на чолі з Олофом Леймаром зробила сенсаційне відкриття, виявляється бажання бути поганим чи хорошим залежить не від людини, а від ДНК і набору генів, який дістався їй від предків. Дослідникам вдалося розробити математичну модель, що сприяє більш детальному вивченню розвитку відносин між людьми в соціумі.

Результати дослідження британських і шведських учених показали, що кожна людина схильна до певної лінії поведінки, дана особливість закладена в ній генетично. Згадана математична модель допомогла довести факт схильності людини до добра або зла. В якості моделі була взята еволюція існування колонієутворюючих мікроорганізмів. Вивчивши лінію їх поведінки, дослідники змогли виявити ряд ознак, які підштовхують до надання допомоги або, навпаки, відштовхують.

За словами Олофа Леймара, до цього моменту дослідники, що займаються вивченням процесів та етапів еволюції, не вдавалися до генетичної різноманітності. Відповідно їх команду можна вважати новаторами в цій сфері. Команда вчених планує довести ефективність і життєздатність розробленої моделі практичним шляхом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button