Людина

Дослідження HTC показує, наскільки користувачі смартфонів потребують інформації

Нове міжнародне дослідження компанії HTC показало, що настала ера інформаційно розвиненого суспільства. Понад половину людей (52 %) щодня переглядають поновлення в новинних стрічках. Постійна потреба в невеликій за обсягом інформації сприяє розширенню кругозору. Це твердження різко контрастує з уявленням про те, що соціальні мережі роблять людей дурнішими.

450-28.03.2014

Новини необхідні:

1. Ми прокидаємося з ними – майже половина (42 %) з десяти тисяч опитаних зізналися, що читають новини в першу годину після пробудження, і понад третини (38 %) переглядають інформаційні стрічки за годину до того, як лягти спати.

2. Вони нам необхідні – майже дві третини (63 %) респондентів визнають, що відчувають потребу в тому, щоб першими дізнаватися міжнародні новини.

3. Нам доступні різні точки зору – 65 % опитаних згодні з тим, що мають всебічне уявлення про новини завдяки доступу до численних джерел інформації.

4. Ми вважаємо, що обізнані про все – 72 % респондентів вважають, що зараз вони краще інформовані про те, що відбувається у світі.

Читайте такж: Користувачі стали охочіше платити за онлайн-новини

Швидкий доступ до новин істотно знизив відсоток поширення інформації онлайн. Лише кожен восьмий користувач (13 %) ділиться новинами в соціальних мережах і тільки 14 % “лайкають” їх. Найчастіше люди передають у соціальних мережах локальні новини (30 %), які вважаються менш доступними в порівнянні з інформацією про охорону здоров’я (9 %) або матеріалами про шоу-бізнес (4 %). До такого контенту, як вважають користувачі, отримати доступ набагато простіше.

Користувачі звикли читати свіжі матеріали щодня. При цьому люди все рідше стали розділяти традиційну подачу інформації і пости в соціальних мережах:

1. Новина важливіше джерела – більш ніж половину (55 %) респондентів цікавить сама новина, а не її джерело.

2. Різниця поколінь – 50 % людей старше 55 років залишаються вірними традиційним джерелам новин, серед людей молодше 25 років таких лише 34 %.

3. Новини стають соціальними – майже половина (45 %) респондентів молодше 25 років знаходять все менше відмінностей між “класичними” новинами і постами в соціальних мережах.

Читайте такж: Німці полюбляють читати про політику та економіку

Умовна межа між вибором джерел контенту і потребою бути поінформованим вже зараз впливає на те, які теми будуть цікаві людям в майбутньому. Новини стануть більш соціальними, орієнтованими на приватні інтереси. Така інформація надаватиметься разом з іншим контентом – зведеннями погоди, нагадуваннями з календаря або оновленням статусу. Популярність агрегатора HTC BlinkFeed, додатків Facebook Paper та інших буде постійно рости разом з бажанням бути в курсі найсвіжіших новин.

“У компанії HTC ми розробили інноваційне рішення – HTC BlinkFeed – у відповідь на величезне зростання цифрових джерел інформації. Ми хотіли, щоб наші користувачі могли стежити за новинами з усього світу і одночасно читати інформаційні стрічки в соціальних мережах. При цьому все повинно працювати швидко і бути інтуїтивно зрозумілим користувачеві», – розповідає Ів Ле Жан, директор HTC по контенту і сервісам.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments