Людина

Вчені розповіли, що рівень тестостерону у чоловіків можна визначити по вибору професії

Зарубіжні вчені зуміли довести, що за звичками і навіть за зовнішнім виглядом того чи іншого чоловіка можна в якійсь мірі зрозуміти, чи є вміст в його організмі «чоловічого» гормону тестостерону в нормі. Більш того, за твердженням фахівців, про це може свідчити навіть вибір професії.

Вчені підкреслюють, що низький рівень чоловічого гормону досить часто зустрічається у чоловіків із зайвою вагою. Більш того, додатково свідчити про його зниження можуть гінекомастія (розвиток тканин молочної залози), похила «жіноча» форма плечей, суха тонка шкіра і низький індекс м’язової маси. Проведені раніше дослідження навіть показали, що у чоловіків з дефіцитом тестостерону може виникати рясне, раптове і без видимих на те причин потовиділення. Крім того, такі особи нерідко боязкі, часто виявляють дратівливість і характеризуються скупістю.

Примітний і той факт, що, як стверджують фахівці, чоловіки з низьким рівнем тестостерону досить рідко стають керівниками у своїх організаціях чи на підприємствах. Вони більшою мірою звикли жити скромним життям, задовольнятися малим і намагаються, що називається, «не висовуватися».

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button