Головна / Людина / Вчені: Сидячий спосіб життя призводить до смерті в 3,8% випадків

Вчені: Сидячий спосіб життя призводить до смерті в 3,8% випадків

Вчені зі США з’ясували, що сидячий спосіб життя є причиною смертей в 3,8% випадків. Результати дослідження з’явилися на сторінках видання American Journal of Preventive Medicine.

Група американських вчених з’ясувала, що люди, які проводять багато часу в сидячому положенні, збільшують кількість смертей на планеті на 3,8 відсотка. З’ясувалося, що в разі скорочення часу сидіння за комп’ютером всього до трьох годин на добу тривалість життя зросте на 0,2 року. У світовому масштабі смертність скоротиться приблизно на третину у разі зменшення часу лише на три години на добу, повідомляє співробітник університету Сан-Паулу Леандро Резенде.

В рамках дослідження взяли участь жителі 54 країн світу, експеримент проводився протягом останніх 15 років. У загальній складності від сидячого способу життя щорічно помирає майже 440 тисяч осіб, до такого висновку вчені прийшли у зв’язку з виникненням інфарктів, різних ступенів ожиріння, інсультів і травм хребтів. До вищеперелічених захворювань привів безпосередньо малорухливий спосіб життя, вчені рекомендують людині більше рухатися, під час поїздок у громадському транспорті їхати стоячи. Комплекс вищевказаних процедур допоможе знизити смертність і зменшити тиск на економіку країн, чиї уряди виплачують допомоги постраждалим.

 
comments powered by HyperComments