Людина

Вчені склали список справжніх бажань самотніх жінок

Вчені визначили, чого насправді хочуть самотні жінки. Висновки представлені за підсумками опитування за участю сотень представниць відповідної категорії.

Ученые составили список настоящих желаний одиноких женщин

Через досить швидкі зміни світу протягом останніх десятиліть відзначається зміна пріоритетів у безлічі людей. Згідно з результатами проведення перепису населення, наречені в 20 років здебільшого залишилися в минулому. Середній вік при вступі в шлюб на сьогодні досяг рівня 27,4 року для жінок і 29,5 – для чоловіків. Виходячи з даних цифр можна прийти до висновку, що шлюб не є частиною основних пріоритетів осіб старше 20 років і молодше 30-ти. Дослідники задалися питанням про те, які саме життєві цілі стоять у жінок віком 30-40 років.

Співробітники Hill Holiday’s Origin за участю експертів MatchMedia Group провели опитування понад 1,2 тисячі осіб. В якості пріоритету під номером один для самотніх жінок виявилася незалежність. Майже половина з них (44%) відзначили цей пункт як найбільш важливий. Іншим пріоритетом став розвиток своєї кар’єри. Близько 34% самотніх жінок вважають це досить важливим пунктом. На 3-й сходинці перебуває фінансове благополуччя. Понад чверть опитаних (27%) зробили відповідну заяву.

Питання про шлюб піднімалося окремим пунктом, оскільки багато хто впевнені, що самотні жінки хочуть вийти заміж. Саме про це говорять більшість орієнтованих на них кінострічок, реклами, а також телевізійні шоу. Дослідження, за словами вчених, спочатку було мотивовано фактом пропуску поп-культурою багатьох моментів, які стосуються самотніх жінок. Серед останніх 56% заявили, що їх категорія не була справедливо продемонстрована в кінематографі, а ще 44% зробили аналогічну заяву щодо реклами. За підсумками опитування лише 20% самотніх жінок повідомили, що вступ у шлюб залишається для них пріоритетом під №1. Це дозволяє прагненню вступити в шлюб зайняти лише 4 місце в списку пріоритетів.

Народження дітей пріоритетною метою вважають лише 8% жінок-одиначок, тоді як підвищення в посаді хочуть отримати близько 12%. Що стосується подорожей, вони виявилися у 2 рази більш важливими, ніж поява потомства.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button