Головна / Людина / Вчені: Соціальне життя позитивно впливає на психічне здоров’я

Вчені: Соціальне життя позитивно впливає на психічне здоров’я

Нове дослідження вчених підтвердило той факт, що соціальне життя дуже сильно впливає на психічне здоров’я людини в позитивну сторону, але багато хто уникає і нехтують такими відносинами.

Фонд психічного здоров’я підготував доповідь на конференції Mental Health Awareness Week, яка пройшла у Великобританії. Дослідження вчених показало, що багато людей розцінюють підтримання соціального життя як важливий фактор для їх добробуту, але багато хто уникає і нехтують такими відносинами. 46% з 2000 опитаних вказали, що хотіли б приділяти більше уваги на розвиток відносин з соціумом, і багато хто стверджують, що такого роду контакт вартує більше для них, ніж фізичне здоров’я.

Представник благодійної організації Переосмислення лікування психічних захворювань Ніа Шарпантьє прокоментував, що для людей, у яких виявлено психологічні проблеми, дуже важливий фактор соціальної і сімейної підтримки. Щоб видужати і прийти в норму обов’язково повинні бути люди, які будуть якщо не цілими днями бути поруч, то хоча б іноді випивати по чашці чаю і вести бесіди.

Вчені відзначають, що близькі, які хочуть протягнути руку допомоги, повинні бути уважними і терплячими. Тим, у кого є психічні розлади, вкрай важко йти на контакт, проте саме спілкування допоможе вилізти з депресії. Стаття опублікована в агентстві The Independent.