Людина

14 порад про те, як стати щасливішим

Літо закінчилося, скоро пройде і осінь, попереду — холод, довгі ночі і мінімум сонця. Як тут не засумувати? Але не варто впадати в зневіру і входити в «сплячий режим» до самої весни. Є відмінні способи стати трохи щасливішими! Ну, або, принаймні, хоч трохи підняти собі настрій. Між іншим, ефективність цих порад доведена наукою!

foto_cikavosti_24.09.2014-07_resized

Кожен день записуйте те, за що ви вдячні долі.

Ведення щоденника давно пов’язують з позитивними емоціями. А якщо регулярно наприкінці дня записувати все, за що можна подякувати цей день, це в майбутньому допоможе вам стати більш організованим і в цілому — трохи щасливішими.

Спробуйте поділитися тим, що зробило вас щасливішими, зі своїми друзями і близькими.

Вчені довели, що якщо ділитися хорошими новинами зі своїми близькими, це підвищує ймовірність щастя і зміцнює суспільні зв’язки. Але поділитися з кимось — це вулиця з двостороннім рухом, так що обов’язково вислухайте, що хорошого відбулося у ваших друзів і рідних.

Читайте також: Людське щастя можна передбачити по рівнянню

Оточіть себе блакитним кольором.

Науково доведено, що синій колір і його відтінки підвищують реакцію і увагу, водночас забезпечуючи відчуття спокою й умиротворення.

Внесіть медитацію в свій розклад.

Медитація вимагає зусиль і часу, але її результати того варті. Дослідження показують, що медитація допомагає «перезавантажити» мозок і допомагає знизити рівень стресу, в той же час підвищуючи почуття задоволеності життям.

Витрачайте гроші на інших.

Просто збирати гроші заради себе самого — досить егоїстично, та й настрій не підніме. А от якщо витрачати гроші на інших, це підвищує настрій і приносить позитив у життя. Зводіть кого-небудь у кіно, зробіть близькій людині несподіваний подарунок або просто заплатіть за обід з друзями.

foto_cikavosti_24.09.2014-07-01_resized

Не забувайте про фізичні навантаження, навіть якщо це коротка зарядка.

Зарядка допомагає знизити рівень стресу, навіть коротке заняття спортом має свої великі переваги. Також доведено, що фізичні вправи покращують образ тіла, навіть якщо не спостерігається ніяких зовнішніх змін.

Проживіть сповна кожен момент свого життя.

Жити повним життям тут і зараз — одна з головних доріг до щастя. Думаючи про майбутнє або минуле, ви можете стати тривожнішими, а зосередившись на тому, що відбувається в даний момент, можна стати крапельку щасливішим.

Пийте більше води.

Дослідження показують, що навіть незначна нестача води в організмі може привести до підвищеної роздратованості і невдоволення життям. Так що пийте рекомендовану кількість води в день — близько 8 склянок.

Спіть вночі.

Хороший сон призводить до підвищення стійкості організму до негативних емоцій, а також допомагає тілу виробляти антистресові нейротрансміттери. Головне, не переборщити — занадто довгий сон теж шкідливий і веде до депресії.

Читайте також: Режим життя сучасних людей вбиває організм

Гуляйте на свіжому повітрі.

Навіть короткі півгодинні прогулянки на вулиці допомагають підвищити рівень щастя і відчуття умиротворення. До того ж, це допомагає організму краще засвоювати вітамін Д, який допомагає при різних хворобах.

Ставте перед собою досяжні цілі.

Це один із самих стандартних способів підняти настрій. Цілі не повинні бути занадто амбітними і нереальними. Просто складаючи для себе цілі і досягаючи їх, ви вже скоро відчуєте себе набагато більш щасливим і успішним.

Посміхайтеся частіше.

Усмішка не витягне вас з депресії, однак якщо ваш день пройшов нейтрально, проста посмішка може «повернути» ваші емоції в сторону позитиву. А посміхнувшись комусь, ви напевно отримаєте усмішку взамін, що створить «круговорот щастя».

Слухайте улюблені веселі пісні.

Слухаючи улюблені танцювальні хіти, ви можете запросто прогнати смуток. Головне, уважно слухати музику і вникати в ритм. Музика, яка грає на фоні, навряд чи підніме вам настрій.

Читайте також: Соціальні мережі псують настрій

І, нарешті, проводіть менше часу в мережі.

Чим ви популярнішими в мережі, тим найнещасніші ви в житті — це доведений факт. Тепер у вас є ще один привід відійти від комп’ютера! Так що вперед, починайте свій шлях до щастя!

Натхнення: ok.ru/mamochek

Кнопка «Наверх»