Головна / Здоров'я / Вчені: Тяга до смачної їжі змушує людей переплачувати за неї

Вчені: Тяга до смачної їжі змушує людей переплачувати за неї

Вчені повідомили, що саме тяга до вживання смачної їжі примусила людей значно переплачувати за неї. За запевненнями західних дослідників, людина може відчувати майже незрозуміле бажання отримати щось у своє розпорядження якомога швидше.


Непереборна тяга до якої-небудь найсмачнішої страви, впевнені експерти, згодом виражається у фактичній готовності людини заплатити за подібну їжу. При цьому вони готові віддати істотно більше, ніж реальна ринкова вартість страви. До відповідного висновку прийшла група дослідників з США, яка провела низку поведінкових експериментів, при яких людям пропонувалося оцінити їх суб’єктивне бажання отримати конкретний продукт, а також обсяг коштів, з якими вони готові розлучитися.

За словами дослідників, людина може відчувати майже незрозуміле бажання, яке суперечить навіть особистим поведінковим нормам. При довгому відсутності в раціоні м’яса, може виникнути стійке бажання взяти в їжу гамбургер, коли навіть люди, які дотримуються суворої дієти з причини медичних рекомендацій не здатні відмовитися від смачної страви. Вчені підкреслюють, що подібні бажання можуть здатися нешкідливими, але в дійсності поява подібної тяги може викликати сильний негативний вплив на стан здоров’я людини.

 
comments powered by HyperComments