Всесвіт

Вчені: Унікальна зоряна система в сузір’ї Тільця спростувала закони космосу

Астрономи розповіли про нове відкриття в сузір’ї Тільця. У ньому виявилася унікальна зоряна система, яка спростувала всі закони космосу і поставила фахівців у глухий кут.

Учёные: Уникальная звёздная система в созвездии Тельца опровергла законы космоса

Вчені відкрили нову зірку, що отримала назву CI Tau. Вона знаходиться в сузір’ї Тільця на відстані 500 світлових років від Сонця. Вивчивши знахідку, наукові працівники зіткнулися з безліччю питань, на які поки не можуть дати відповіді. Виявлене світило порушує закони космосу, будучи унікальним об’єктом. Зараз йому всього два мільйони років, що за мірками Всесвіту дуже незначний термін, тим не менш, навколо нього вже обертаються чотири планети. При цьому всі вони є газовими гігантами.

Відомо, що для формування подібних небесних тіл потрібні десятки мільйонів років. З цього складається висновок, що планети мігрували до зірки з інших систем, але поки невідомо, чи має CI Tau достатньої сили тяжіння. Крім цього, найближча планета є “гарячим Юпітером”, хоча формування газових гігантів на такій відстані від центру дивно. Також фахівців дивує відстань між першою і крайньою планетами. Дана дистанція в новій зоряній системі в тисячу разів перевищує ці значення в Сонячній системі.

Зараз астрономи намагаються знайти аналогічні утворення в інших областях космосу. Якщо вдасться зафіксувати ще кілька подібних випадків, можна буде говорити не про унікальну подію, а про відкриття нової космічної особливості, яка може перекреслити результати попередніх розрахунків.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button