Земля

Вчені: Уповільнення Місяцем обертання Землі загрожує руйнуванням екосистеми

Вчені прийшли до висновку, що Місяць уповільнює обертання Землі, і це призведе до сильних землетрусів і зруйнує екосистему Планети. Дослідження, проведені Роджером Білхемом з Університету Колорадо в Боулдері і Ребеккою Бендик з Університету Монтани в Мізулі, розглянули землетруси силою понад сім балів з 1900 року.

Обертання Землі сповільнюється, оскільки планета використовує енергію, щоб утримувати приплив перед орбітою Місяця. Це призводить до більш сильних і частих землетрусів, що може бути пов’язане зі змінами в ядрі Землі, які в кінцевому підсумку впливають на поверхню. З початку XX століття відбувалися землетруси вище 7 балів, що зазначено в роки, коли обертання планети сповільнилося. У ці періоди відбувалося близько 25 сильних струсів в рік, а в інший час середня цифра становила близько 15 землетрусів щорічно.

Кореляція між обертанням Землі і землетрусом є значущою і припускає збільшення числа інтенсивних землетрусів. Більш того, без припливів екосистема Землі буде зруйнована, і планета нагріється. Вчені прогнозують такий розвиток подій на Землі через кілька мільярдів років. Швидкість обертання планети буде дорівнювати орбітальному періоду Місяця, що призведе до зміни погоди, а положення припливів стане фіксованим.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button