Здоров'я

Вчені: В напівфабрикатах містяться небезпечні для здоров’я молекули бактерій

Британські вчені змогли довести шкідливість напівфабрикатів для людського організму. В ході дослідження з’ясувалося, що їжа швидкого приготування містить у собі небезпечні бактерії, які впливають на серцево-судинну систему організму.

Фахівці з Університету Лестера (University of Leicester) провели ряд дослідних робіт, щоб зрозуміти, який вплив на людський організм надає часте споживання напівфабрикатів. Британські експерти визначили, що фаст-фуд здатний викликати ряд важких захворювань. По-перше, люди, які зловживають їжею швидкого приготування, ризикують захворіти на цукровий діабет, а по-друге, існує не менша ймовірність знайти проблеми з серцево-судинною системою.

На думку фахівців, всі продукти, які зазнали технологічної обробки містять шкідливі молекули, відомі більше як образи патогенності PAMP. Вчені встановили, що у свіжому м’ясі, овочах і фруктах рівень PAMP невеликий. В експерименті добровільно взяли участь кілька осіб, які погодилися деякий час дотримуватися дієти з низьким вмістом PAMP. Результати дослідження здивували вчених, по закінченні експерименту учасники почали не тільки втрачати зайві кілограми, але також в їх організмі знизився рівень холестерину.

Фахівці рекомендують більш відповідально підходити до вибору продуктів харчування і не забувати, що свіжі овочі, фрукти та інші продукти здатні принести більше користі організму, ніж напівфабрикати.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button