Здоров'я

Вчені розповіли про наслідки відмови від м’яса

Останні досліди науковців з університету Вашингтона дають зрозуміти, що за минулий рік близько 29% англійських жителів зменшили кількість вживання м’ясної продукції. Вчені розповіли про наслідки нехтування цим продуктом.

Останнім часом на території Великобританії стало модно відмовлятися від м’яса і віддавати перевагу вегетаріанству. Третина британського населення геть відреклася від м’яса, а 9% знаходяться в стадії невизначеності. Фахівці все ж таки не радять виключати даний вид їжі зі свого щоденного раціону.

По-перше, вегетаріанець може дуже швидко схуднути, що негативно позначиться на його здоров’ї. Більшість, звичайно ж, цьому зрадіє, але медики ставляться до цього з обережністю. Викресливши м’ясо з добового прийняття їжі, можна розмножити кількість бактерій, які допоможуть швидше подолати віруси. Але тут все не так просто. Припинивши вживати цей продукт, організм перейде в стадію дефіциту поживних речовин, а саме білків. Навіть, якщо зробити наголос на боби, сою і так далі, відшкодувати добову норму білка не зможе ніщо, крім м’яса. Теж саме стосується і вітамінів. Наприклад, вітамін D і В12 знаходяться лише в м’ясній продукції, отже, при переході на режим вегетаріанства, підвищиться їх дефіцит.

У той же час одне з досліджень показало, що якщо не вживати м’ясні страви, можна зменшити ймовірність захворювань серцево-судинної системи і розвитку раку. Також оброблений продукт схожий за своїм впливом на людину з курінням. Але на думку вчених, тільки червоне м’ясо може погіршити функціонування серцево-судинної системи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button