Здоров'я

Вчені в США заявили про смертельну небезпеку червоного м’яса і ковбас

Американські вчені з Медичної школи Фінберга Північно-Західного університету Чикаго і Корнелльського університету Нью-Йорка заявили про смертельну небезпеку вживання червоного м’яса, птиці і ковбас. Про це повідомляється на порталі EurekAlert!

На думку фахівців, часте вживання цих продуктів збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. У ході дослідження вчені проаналізували дані близько 30 тис. осіб, чий вік у середньому становив 53,7 року. Спостереження тривало протягом 30 років.

У результаті з’ясувалося, що щотижневе вживання двох порцій червоного і переробленого м’яса, а також птиці сприяє збільшенню ризику розвитку хвороб судин і серця на 3-7%. У зв’язку з цим експерти порекомендували рідше їсти м’ясні продукти, вказавши на те, що їх вживання викликає і онкологічні захворювання.

Крім цього, дві порції м’яса птиці щотижня підвищують ризик передчасної смерті на 4%, хоча вчені відзначили, що їх даних недостатньо для однозначного висновку про шкідливість цього продукту для здоров’я. На думку фахівців, небезпека може представляти не саме м’ясо, а спосіб його приготування — наприклад, зі шкірою або без. Для червоного м’яса таких застережень вони не зробили. Оптимальними для здоров’я джерелами білка названі риба, горіхи і боби.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button