Здоров'я

Медики назвали п’ять ознак проблем роботи кишківника

Медики вирішили розповісти про проблеми в роботі кишківника, назвавши п’ять ключових ознак збою. При наявності одного з них тривалий час експерти рекомендують проконсультуватися з лікарем.

Біль є найбільш поширеним ознакою неправильної роботи кишківника, яка повинна послужити приводом для відвідування лікаря. Больові відчуття в нижній частині живота вказують на проблеми з тонким кишківником, а приступи і ті болі, які віддають у лівий або правий бік – з товстим кишківником. Все це може свідчити про дисбактеріоз, який з часом може спричинити інші проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту.

Другою ознакою є метеоризм, при якому з’являється здуття живота, кольки і рясне виділення газів. При одиничних випадках панікувати не варто, але якщо дискомфорт заважає нормальному життю, слід негайно вирушати в лікарню.

Запори також вказують на проблеми в роботі кишечника. Фахівці називають нормою відвідування туалету людиною не рідше трьох разів на тиждень, а при зміні консистенції і кольору калових мас слід звернутися до лікаря. Наявність крові у випорожненнях також сигналізує про проблеми в роботі кишечника, зокрема, це може вказувати на геморой, тріщини в прямій кишці або поліпи, хвороба Крона або коллоректальный рак.

Останньою ознакою є діарея, а негайним рішенням про звернення в лікарню стає блювання, спазми і підвищення температури тіла.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button