Людина

Вчені заявили, що у бідних людей менше зубів

За повідомленням британських вчених з Університету Ньюкасла і Університетського коледжу Лондона у бідних людей в суспільстві до 70 років в середньому на 8 зубів менше, ніж у багатих людей.

20-11-14-foto-cikavosti550x366-1

Хоча раніше фахівцям вже було відомо, що є тісний зв’язок між здоров’ям порожнини рота і соціально-економічним статусом. Згідно з результатами цьогорічного дослідження був встановлений повний масштаб проблеми. Так, воно продемонструвало приголомшливу невідповідність в плані здоров’я зубів між найбіднішими людьми і найбагатшими, що становить 20%.

Читайте також: Найбідніший президент на планеті

Для участі в дослідженні були запрошені більше 6000 чоловік різних верств населення у віці 21 року і старше. За отриманими даними встановлено, що люди, які мають більш низькі доходи і низький рівень освіти відрізнялися гіршим здоров’ям порожнини рота. Це і наявність карієсу, захворювання ясен, проміжки між зубами і т.д. Крім того у цих людей до 70 років в середньому було на 8 зубів менше. Однак фахівці відзначають, що, незважаючи на такі соціальні відмінності, стан ротової порожнини молодих дорослих британців набагато кращий, ніж було раніше.

Натхнення: megamedportal.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments