Всесвіт

Вчені виявили астероїд-рекордсмен з феноменальною орбітальною траєкторією

Американські вчені з Каліфорнійського технологічного інституту спільно з дослідниками з астрономічної обсерваторії виявили Маунт-Паломар астероїд-рекордсмен по співвідношенню габаритів і швидкості. Фахівці відзначили, що цей космічний об’єкт має феноменальну орбітальну траєкторію, яка дозволяє йому максимально наблизитися до Сонця.

Ученые обнаружили астероид-рекордсмен с феноменальной орбитальной траекторией

Під час проведення тестового запуску і збору інформації за допомогою нового телескопа ZTF астрономам вдалося зафіксувати показники раніше не вивченого астероїда 2019 LF6. Згідно з матеріалами, довжина об’єкта становить більше одного кілометра, а його орбітальний рік – всього 151 день. Таке співвідношення дає повне право називати його рекордсменом.

Крім загальних характеристик астрономам вдалося простежити траєкторію руху космічного тіла. Як з’ясувалося, 2019 LF6 володіє широким діапазоном переміщення в просторі і здатний скоротити відстань до Сонця до мінімальних декількох сотень тисяч кілометрів. Такий результат перевищує всі можливості інших космічних об’єктів, у тому числі і Меркурія, в період його максимального зближення з палаючою зіркою.

Вчені повідомляють, що виявлений астероїд володіє низкою інших незвичайних особливостей, які вони мають намір вивчати продовжуючи модульні тести в космосі.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button