Людина

Вчені виявили ген, пов’язаний з порушенням поведінки у дітей

Американські психологи з Університету Канзасу стверджують, що неслухняні школярі можуть мати так званий «ген директора», завдяки якому вони мають в майбутньому всі шанси очолити велику компанію.

33b1dd5a62cf18f26df654b744aab10b

За словами фахівців, цей ген пов’язаний з «м’яким» порушенням поведінки у дітей, що призводить до розвитку лідерських якостей, які можна спостерігати в успішних керівників. Тим не менш, це також залежить від домашніх умов, тому що погана поведінка в класі може також призвести до замкнутості особистості, а це не дуже добре для бізнесу, попереджають експерти.

Читайте також: 

Психологи проаналізували дані 13000 дорослих і виявили вплив гена DAT1, який транспортує допамін в мозку. Допамін є нейромедіатором, який допомагає контролювати відповіді мозку на винагороду і задоволення.

Було встановлено, що у дітей ген DAT1 приводив до «м’якої» поганої поведінки, наприклад, прогулюванню уроків, але не був пов’язаний із серйозними порушеннями, такими як насильницькі злочини. Тим не менше, дослідники також виявили, що даний ген сприяє розвитку позитивних лідерських якостей у дорослих, які в результаті часто ставали керівниками компаній чи підрозділів.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть