Наука

Уникнути грижі під час занять спортом допоможе правильне взуття

Експерти розповіли, як убезпечити себе від грижі під час тренувань. Людям, які хочуть отримати користь від занять спортом, радять підібрати правильне взуття, відповідне для певного виду фізичного навантаження.

Любителям бігу слід придбати кросівки на гнучкій підошві з амортизацією різного типу: повітряні подушки, пружини по всій довжині чи під п’яткою. В даному випадку вдасться полегшити навантаження на хребет і суглоби. Правильна висота каблука стосовно підошви – не менше 1,5 см, а загальна вага кросівок не повинна перевищувати 400 гр.

Для силових тренувань підійде взуття на твердій і жорсткій основі, здатне забезпечити стопам стійкість, інакше результативність вправ знизиться, і зросте ризик травми колін. Кросівки повинні щільно прилягати до ноги і добре її утримувати, а підошва не ковзати.

При аеробних навантаженнях, які передбачають швидкий темп, краще вибрати легке взуття зі сітчастим верхом, гнучким і м’яким низом. Інтенсивний тренінг – кроссфіт не потерпить кросівок з підошвою, зробленої з гелю або піни. Уникнути грижі допоможе взуття на стійкій і жорсткій основі з гарним зчепленням, яка не пружинить. Повітропроникність кросівок може забезпечити сітчастий верх.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button