Наука

Вчені визнали безпеку сонцезахисних засобів

Вчені зробили заяву, що сонцезахисні засоби є безпечними. Інформацією поділилося тематичне зарубіжне видання.

Ученые признали безопасность солнцезащитных средств

Експерти зазначають, що міф про токсичність сонцезахисного крему закріпився після того, як дослідження на тваринах показали високе поглинання цинку шкірою. У зв’язку з чим було проведено детальне вивчення засобів.

«Були побоювання, що наночастинки оксиду цинку можуть бути поглинені епідермісом з токсичними наслідками, включаючи пошкодження ДНК», – зазначив автор наукової роботи професор Майкл Робертс.

В експерименті фахівці вивчили вплив багаторазового застосування зазначеної речовини на п’ятьох добровольцях у віці 20-30 років. Людям наноситься на шкіру склад кожну годину протягом шести годин протягом тижня. Як з’ясувалося, наночастинки ZnO залишаються в поверхневих шарах шкіри і не викликають клітинних пошкоджень.

«Ми сподіваємося, що ці результати допоможуть підвищити довіру споживачів до цих продуктів і, у свою чергу, приведуть до кращого захисту від сонця. Жахливі наслідки раку шкіри, викликані тривалим впливом ультрафіолету, набагато більші, ніж будь-яка токсичність, пов’язана зі схваленими сонцезахисними кремами», – підсумували вчені.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button