Людина

Вчені вважають, що кризи середнього віку не існує

Криза середнього віку, яка часто асоціюється з покупкою спортивного автомобіля або зрадами, в даний час вважається загальноприйнятим явищем, і її часто використовують в комедіях і рекламах по всьому світу. Але чи насправді люди відчувають пік незадоволеності в середньому віці? Нове дослідження вчених з Університету Альберти стверджує, що цього явища не існує зовсім, і люди, насправді, щасливіше у віці 40 років, ніж були у віці 18 років.

f7ec52409691c180052d7570fe3aa7dc

Традиційно вважалося, що наше щастя протягом життя рухається по кривій U-подібної форми, в результаті чого в середині життя настає криза, але тепер експерти вважають, що щастя не зменшується в середині життя, а замість цього поступово зростає. За словами вчених, їх нове дослідження є набагато більш надійним, ніж дослідження, які проводилися до цього, так як в ньому щастя вимірюється протягом довгого часу, а не в якійсь одній його точці.

Вивчивши дві групи старшокласників і студентів, фахівці прийшли до висновку, що рівень щастя був найбільш високий у віці 18 і 30 років, але найбільшою мірою люди були задоволені своїм життям в середині 40 років. Таким чином, отримані дані спростовують ідею про те, що криза середини життя існує, відзначають вчені.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button