Технології

Вчені з Британії створили унікальну зарядку, яка працює на основі сечі

Повідомляється, що унікальний туалет, який здатний генерувати електроенергію з сечі людей, буде запущений в одному із студентських гуртожитків британського університету.

08449c0fac1549f25a87183d4912f703

За словами авторів наукових експериментів, туалети такого роду можуть використовуватися в районах, де часто відбуваються стихійні лиха. Також програмне забезпечення слід встановлювати в таборах біженців та державах третього світу. Дослідники впевнені, розробка працюючого прототипу стала можливою завдяки партнерству різних університетів західної Англії.

[ads2] Як заявив професор лабораторії робототехніки з Брістольського навчального закладу, Іоанніс Ієропулос, в ході здійснення клінічних випробувань, вченим вдалося довести рентабельність видобутку електроенергії на основі сечі.

Читайте також: 

Нова технологія є екологічно чистою, оскільки фахівці не задіють палива і відходи людської життєдіяльності. Також експерт додав: поки є люди – буде і електроенергія.

Отже, в найближчому майбутньому, сеча співробітників і студентів британського університету стане основою для спеціальних дослідів. Повідомляється, що ціна одного мікробного елемента складе приблизно 1 євро. Іншими словами, доступні ресурси дозволять широко використовувати програму в дослідних і споживчих цілях.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button