Людина

Вчені з Шотландії виявили нові лікувальні властивості шоколаду

Група фахівців з Шотландії реалізувала унікальний експеримент, завдяки якому лікарі зафіксували нові корисні властивості шоколаду.

9d9ee6c3c3cae4fe8ef764983545efd4

Слід зауважити, що в процесі здійснення лабораторних і клінічних проектів вчені з Абердинського університету задіяли 25 тисяч респондентів. Дослідники стверджують, що тривалість спостережень склала 12 років. Відзначається, що в результаті здійснення випробувань медики виявили нові лікарські властивості шоколаду. Виявилося, що ймовірність виникнення серцево-судинних недуг зменшується в кілька разів, якщо людина вживає по 100 грамів цього продукту протягом дня.

Відзначається, що в числі учасників експериментів були представники слабкої і сильної статі середнього і старшого віку. 20% опитаних абсолютно не їли шоколадних виробів. Інші добровольці з’їдали в середньому по 7-100 грамів шоколаду на добу. Найбільшою популярністю харчовий компонент користувався серед молодих юнаків та дівчат. Повідомляється, що раціон харчування цих людей відрізнявся великою кількістю жирів і вуглеводів.

Згідно інформації, наданої авторами проектів, вживання даного солодоща дозволяє скоротити розвиток хвороб серця.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button