Наука

Вчені з’ясували, що буде з людиною в космосі без скафандра

Багатьом людям не дає спокою питання, що буде, якщо відправити людину в космос без скафандра. Дослідження в цій області почали проводитися ще у 1660 році, вони показали, що космічного мандрівника чекає неминуча смерть.

Вчені проводили численні досліди на тваринах, щоб зрозуміти, що чекає на людину, яка відправиться в космос без скафандра. Перші досліди були проведені в 1660 році, тоді мишей помістили в вакуум. Науковці з’ясували, що смерть живої істоти в космосі не буде миттєвою. Швидше за все, людина зможе протриматися перед смертю 9-11 секунд. Спочатку космічний мандрівник втратить свідомість, потім судоми і параліч скують його тіло. Через 30-60 секунд відбудеться падіння артеріального тиску, тоді як венозне буде неухильно підвищуватися.

Вчені розповіли, що людина не замерзне відразу в космосі без скафандра, незважаючи на те, що організм буде втрачати рідину і газ. В умовах космосу теплообмін неможливий, а тіло людини випромінює тепло, так що для повного заледеніння знадобитися якийсь проміжок часу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments