Людина

Названий «еліксир молодості» для жінок після 30 років

Вчені довели, що вино володіє безліччю корисних властивостей. Цей напій можна назвати справжнім еліксиром молодості, особливо він цілюще позначається на жіночому організмі після 30 років.

Предки знали про цілющу силу вина. Наприклад, напій в теплому вигляді допомагав позбутися від застуди і вилікувати безсоння. Зараз же винотерапія успішно застосовується у сфері краси. Щоденне вживання 50 грамів вина допомагає налагодити роботу травного тракту, поліпшити стан шкіри, прибрати сині кола під очима. До того ж його визнано потужним антицелюлітним засобом.
Вперше вино в косметичних цілях стали використовувати жінки Стародавнього Риму. Вони робили компреси, брали винні ванни, а з виноградної шкірки, яка залишалася після перероблювання винограду, готували маски для волосся. Можливо, саме цей напій допомагав зберегти молодість Нефертіті і Клеопатрі.

Сучасні косметологи перейняли досвід стародавніх красунь. Зараз винні екстракти використовуються в багатьох дорогих кремах. Існують цілі програми з оздоровлення організму за допомогою цього виноградного напою. Головне, щоб лікування не перейшло до зловживання алкоголем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button