Здоров'я

Морепродукти сприяють продовженню життя людини

За словами команди провідних наукових працівників, їм вдалося виявити новий спосіб, що дозволяє людині істотно збільшити тривалість власного життя.

25b4377fc99add2fb1c6e115298f5bc0

Зокрема, як стверджують медики з Гарвардського університету, штату Массачусетс, тривалість лабораторних спостережень склала кілька років. Підсумки випробувань дали можливість лікарям зробити цікавий висновок. Як показав проект, любителі морепродуктів на 30% менше схильні до ризику розвитку серцевого нападу. Крім того, на відміну від інших людей, цінителі риби мають більше шансів стати довгожителями.

Читайте також: 

Як заявили фахівці, представники слабкої і сильної статі, які використовують на регулярній основі морські продукти харчування, володіють сильним імунітетом. Під час здійснення випробувань медики задіяли 3 тисячі добровольців. Вік всіх учасників склав більше 65 років. При цьому, всі респонденти були розподілені на 2 категорії.

З’ясувалося, що любителі морепродуктів виявилися сильнішими не тільки у фізичному, але і в психологічному плані. Більш того, експерти зафіксували, що ці люди живуть на 2 роки довше за інших хлопців і дівчат. Згідно інформації, отриманої від авторів проекту, для підняття тонусу досить з’їдати 2-3 порції риби на тиждень.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments