Людина

Експерти: людям слід більше відпочивати

Сучасна людина забула, що таке повноцінний відпочинок, вважають учені з Даремського університету. Вони провели опитування 18 000 чоловік з 134 країн. Виявилося, що двоє дорослих людей з трьох потребують хорошого відпочинку. Третина опитаних вважала, що їм потрібно більше часу на відпочинок, ніж середньостатистичній людині. Лише 10% думали зворотним чином, передає Zee News.

1-03-10-2016-600-400

Психологічне самопочуття і відпочинок виявилися дуже пов’язані, встановили вчені. Недолік відпочинку і регулярні переробки призводили до виснаження ресурсів організму, нервових зривів і депресії. Особливо часто на постійну втому скаржилися люди з маленькими дітьми, літніми батьками, які потребують догляду. Робота по змінному графіку надавала приблизно такий же вплив.

Вчені рекомендують знаходити час не тільки для роботи, але і щоб розслабитися. Багато досліджень свідчать про просту істину: недолік відпочинку знижує працездатність людини до мінімуму. Саме тому разом з гарною роботою потрібно мати дієвий спосіб розслабитися. Як приклад експерти наводять медитацію, танці та інші види творчої активності.

Натхнення: medvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button