Людина

Вчені з’ясували, в чому секрет дитячого щастя

Фахівці з Університету Південного Увінсленда провели дослідження з метою з’ясувати, що саме робить дітей щасливими. Як виявилося для дитячого щастя необхідна гармонія в сім’ї.

В експерименті брали участь понад 1000 дітей у віці від 5 до 13 років. Як з’ясувалося, щоб зробити дитину щасливою, не обов’язково постійно витрачати на його примхи величезні гроші. Вчені стверджують, що щастя дитини прямо залежить від ставлення до неї батьків. Дуже важливим є ступінь підтримки батька і матері і рівень розвитку суспільних зв’язків.

На думку одного з авторів дослідження, маленькі діти можуть бути сильно сприйнятливі до місцевості де проживає сім’я. В даному випадку щастя малюка залежить від того, живе він в хорошому районі, де він відчуває себе в безпеці або ж у депресивній місцевості, де він буде відчувати постійну загрозу. Цей фактор теж дуже важливий, нарівні з доступом до гральних майданчиків, паркової зони та наявністю поблизу широкої транспортної розв’язки.

Також вчені стверджують, що в плані місця проживання дитина повинна відчувати стабільність. Переїзд і зміна школи майже завжди викликають у дітей сильний стрес.

Що стосується дітей підліткового віку, то їм рекомендують більше давати часу на спілкування з друзями.

Крім того, фахівці рекомендують відразу позначати всі рамки і межі поведінки для дитини, щоб вона не розбестилася і швидше звикла до моделі належної поведінки.

Кнопка «Наверх»
Закрыть