Земля

Горили помічені в проявах лесбійського кохання

В Африці самки горил помічені в проявах лесбійського кохання. За припущеннями вчених, дикі тварини займалися сексом для задоволення.

Лесбійський секс між самками горил був задокументований в перший раз за всю історію спостереження за цими тваринами. Такий факт поведінки зафіксували вчені в ході дослідницької поїздки в руандійську частину гірського хребта Вірунга в Центральній Африці. Дикі гірські горили спостерігалися командою під керівництвом доктора Сиріла Груетера з Університету Західної Австралії. Фахівці вважають, що самки бажали отримати задоволення від сексу і можуть робити це, якщо вони були відкинуті самцями. Про це відкриття вчених опублікована стаття в The Independent.

Раніше вже говорили про лесбійській зв’язок горил, однак жодного разу не було офіційного підтвердження. Вчені знають про численні факти гомосексуального зв’язку між самцями диких тварин, але на самок не було звернено пильну увагу.

Наукові діячі здивувалися, зафіксувавши в ході дослідження 44 акта лесбійського кохання у горил. Самки залазили одна на одну і потирали животи і статеві органи, між тим ніякої агресії між ними помічено не було і вчені підтверджують, що акти були здійснені тільки заради задоволення. Однак це не означає сексуальну орієнтацію самок і є лише тимчасовим явищем.

Вчені припускають дві теорії феномену – лесбійський секс відбувається через те, що самки були відкинуті самцями і для того, щоб привернути увагу чоловічої статі. Але найчастіше акт відбувається в затишних місцях, щоб самці-горили не переривали його і не реагували агресивно.

Кнопка «Наверх»