Наука

Вчений запропонував шукати інопланетян за допомогою музики

Незвичайне “винахід” запропонував нещодавно вчений-філософ Джонатон Кітс у рамках нового арт-проекту, який носить назву Міжгалактичний Омніфонік. Джонотан запропонував спробувати знайти “спільну мову” з представниками позаземних цивілізацій за допомогою спеціальної музики. Для цієї мети видавані звуки будуть спиратися на закони фізики і потім направлятися в космічний простір.

Як запевняє автор проекту, такі композиції здатні тішити слух мешканців інших світів. Він зазначає, що оскільки музика для людини — унікальний вид творчості, то їй під силу “зв’язати” між собою людей і інопланетних істот і стати мовою спілкування, тим більше, що звуки космосу, які ми отримуємо, теж цілком можуть виявитися музикою, яку нам шлють розумні істоти.

Автор дослідження вважає, що оскільки раніше на такі сміливі експерименти ніхто не наважувався, настав момент, коли потрібно почати діяти. Один із сподвижників філософа вже навіть “написав” музику, призначену для прибульців. Вона не зовсім звична для людського вуха, але, тим не менш, має схожі принципи.

Для втілення свій ідеї Кітс придбав спеціальний мармур, який складається з уранового скла і циферблат з радіусом, з’єднавши все це проводами. Пристрій працює наступним чином: дерев’яна ручка дзвона піднімається вгору, таким чином, вивільняючи радіоактивні гамма-випромінювання, які володіють високою енергією. Завдяки цьому космічний простір і наповнюється звуками.

Крім того, Джонатан вирішив удосконалити свій винахід і звичайні ультразвукові свистки, які часто використовують собачники для своїх вихованців, перетворив на своєрідний орган. Видавані ним звуки не чути людині, але дуже сподобаються інопланетянам, вважає автор.

Крім того, в “оркестрі” філософа представлена і унікальна гравітаційна віолончель, яка складається з сталевої кулі, підвішеної на кінці нитки дерев’яного валу. “Музикант”, щоб привести в дію конструкцію, розмахує м’ячем, таким чином створюючи спеціальні гравітаційні хвилі (відкриті в 1916 році Ейнштейном), які є результатом злиття двох чорних дір.

Кітс заявляє, що в майбутньому продовжить розробки космічної музики і навіть планує створити якийсь гімн на законах термодинаміки, який, за його словами, стане універсальним засобом спілкування з істотами з інших планет.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button